Bridge7 Ana Sayfa

Türkiye'de Tatil
Bu sayfa briç severlerin tatili için ayrılmıştır. Ayrıca " Gülcan Hanımın Yemek Tarifleri " ni uygulayarak, daha zevkli ve hoş bir tatil geçirebilirsiniz (Not: Ben de bu yemeklerle hoş bir hayat geçirdim).


Home


DOGA TARIH RESORT & SPA
KAPADOKYA EFES Barut Hotel Lara Resort Spa & Suite
PAMUKKALE Aspendos Hotel Sunrise Queen
MAVI TUR NEMRUT ---

      

 

Türk Mutfağından en güzel örnekler:


Gülcan Hanımın Yemek Tarifleri


Briç Villaları:

PELAGİA APARTMANLARI Güney-batı Türkiye’de yer alan Bodrum Güllük’te muhteşem bir yerleşim Güllük köyü, Bodrum uluslararası hava alanına sadece 10 Km. mesafede vede Tuzla gölü golf tesislerine en yakın olan muhteşem bir köydür. Palegia Apartmanları, güzel Güllüğün yamaç’ında yer alan birinci sınıf kalitede bir tatil sitesidir. Palegia evleri Mandalya körfezi, köy ve limana bakan muhteşem manzaraya haizdir. Liman gelecek yıllarda Marina’ya dönüştürülecek ki, bu da manzarayı daha da muhteşem kılacaktır. 

BRİÇ VE GOLF Palegia Evleri’nin özel taraflarından biri kendi “Briç” kulübüne haiz olmasıdır. Projeyi pazarlarken Briç oyuncularına özel dikkat göstereceğiz ve ümid etmekteyiz ki gelecekteki ev sahiplerinin önemli bir kısmı briç oynayacaktır. Bu, Türkiye’deki tatil evinizde kalırken favori oyununuzu oynamanıza imkan tanıyacaktır. Şayet Briç veya Golf oyuncusu değilseniz “fitness” salonu, “masaj” salonu ve “yüzme havuzu” gibi Pelagia’nın diğer tesislerinden yararlanabilirsiniz. Dairelerin özellikleri ; Pelagia evlerinin inşaatı yüksek standartlara haizdir. Evler mükemmel yalıtıma ve pencereler çift cama haizdir. Bütün odalarda klima mevcuttur. Banyolar birinci sınıf seramikle kaplıdır. Mutfaklarda mutfak dolabı, evye, set üstü ocak, davlumbaz ve küçük buzdolabı mevcuttur. Yerler ve teraslar yüksek kalite seramik karolarla kaplanmıştır. Merdivenler mermer olup, trabzanlar paslanmaz Alüminyum’dan yapılmıştır. Çatı katları ekstra imkanlara haizdir, arka sıradaki üst kat daireleri geniş çatı terasa ve şömineye haizdir. Her apartman, giriş, 1, 2 ve 3.cü olmak üzere dört katlıdır. Tüm Apartmanların Mandalya koyuna bakan ön cephede geniş terasları mevcuttur. Bina yol ve girişleri arka taraftadır. Arsanın eğimi nedeniyle giriş seviyesi birinci ile ikinci kat arasındadır, bu da, tüm katlara merdivenlerle kolay erişimi sağlamaktadır. 


Bilgi almak için bize yazın

 

Copyright 2001-2008 Bridge7.com. All Rights reserved. None of the contents of this site may be reproduced or republished..

Bridge7' elektronik posta adresi